Divadelní ples

USA krivkyVážení příznivci kultury a krásných akcí, zveme Vás na naše končiny netradiční Divadelní ples ve stylu 50 a 60 let s kapelou DiJazzTiva - jazz, swing, funky, electroswing, divadlo, wellcomedrink, předtančení, FOTOKOUTEK

28. ledna 2017 od 19: 30 hodin na sále restaurace Na drahách

Vstupné 100 Kč, hra o ceny, kuchyně pana Krba

pořádá D.S. U.F.O.

Rezervace vstupenek a stolů na FcB nebo e mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Den blbec

den blbec plakat"Pletky s policií, nepovedená návštěva rodičů a nevydařené rande. Všichni jsme to zažili a pak jsme přemýšleli, proč to potkalo zrovna nás a kde jsme mohli udělat chybu. Ale co když naše kroky řídí vyšší bytosti, které se ještě k tomu rozhodnou udělat mejdan? Z toho může vzejít jedině den blbec."

Režie - Jindřich Bartoš a Veronika Půlpánová Hrají : Smolař - Jiří Proche Matka - Katka Chalupová Otec - Libor Stolín Kristýna - Veronika Půlpánová Kámoš - Honza Hašek Lucka - Barbora Pešková Sestřička a slečna - Andrea Holánková Doktorka a Barmanka - Kateřina Malá Andílek - Katka Chalupová ml. Osud - Jindřich Bartoš Anděl strážný - David Lekeš Amor - Tomáš Jánský Policajt a Ďábel - Martin Hochmal Alternace - Simona Vítková Světla a zvuk - Matuša Lohniská

No a dál ...

Schopnosti žen

schopnosti zen plakatŽeny mají spoustu schopností, většina z nich je jistě obdivuhodná, ale zamýšleli jste se někdy nad schopností žen zamilovat se do naprostých pitomců? Každý člověk se s tím setkal. My jsme se nad tím zamysleli a rádi bychom vám předali naše poznatky. Pojďme se na tuto problematiku podívat společně a třeba vám naše hra odkryje možnosti řešení a poskytne rady do Vašich životů. 
Jindřich Bartoš

schopnosti zen zkouskaNo a dál ...