Divadelní spolek - UFO

Dokument bez názvu
 

AKTUALNÍ DĚNÍ:

Divadelní soubor se představil s hrou Haló na divadelní přehlídce v Červeném Kostelci a domů jsme si přivezli hned několik ocenění. Musíme se o to s Vámi podělit, protože je to opravdu velký a skvělý úspěch!

Čestné uznání poroty získala Simona Skalická za herecký výkon v roli Marty Hlochové, Andrea Holánková za herecký výkon v roli Helenky, Jiří Proche za herecký výkon v roli Jakuba Poutavého a Jindřich Bartoš za scénografii. To není zdaleka všechno.

Získali jsme i několik cen. Cenu získal Jinřich Bartoš to hned dvakrát - za režii a scénář inscenace Haló. Dále cenu získal Libor Stolín za herecký výkon v roli Lumíra Hlocha a Veronika Půlpánová za herecký výkon v roli Romany Natašovové.

Aby toho nebylo málo byla nám udělena cena za inscenaci a k tomu jsme získali přímý postup na celonárodní divadelní přehlídku Divadelní piknik Volyně 2020, která se koná (jak název napovídá) ve Volyni ve dnech 30.6.-7.7.2020. Co k tomu říct, snad jen, že jsme vděční za tato ocenění, vážíme si jich a upřímně jsme na ně hrdí. Děkujeme Vám za podporu.
http://www.impulshk.cz/vysledky-divadelni-prehlidky-v-cer…/… pohled z mužské perspektivy. 

Co je u nás nového?

Divadelní hry.

Co nabízíme?

 

úterý 4. srpna na fetivalu Jiráskův Hronov a to od 14 a 20 hodin v sále Josefa Čapka. Dále 9. 10. v Polici nad Metují a 31. 10. v Třebechovicích pod Orebem. Ve všech případech s hrou Haló


Plakat Den blbec15. 11. 2015 - 19:00hod
Divadlo Drak - Hradec Králové - Schopnosti žen
   

Schopnosti žen.

Hra pojednává o nesnázích dnešních mladých žen a dívek najít si vhodného partnera.

Den Blbec.

Tato hra se snaží ukázat naopak pohled na ženy z mužské perspektivy. 

 

  • Standup vystoupení
  • Moderování
  • Divadelní představení
  • Hudební produkce
  No a dál ...  

 

Podpořte nás

facebook twitter youtube

Divadelní spolek - UFO...

U.F.O. neboli Unie Ftipných Osobností je nová formace divadelníků z Týniště nad Orlicí. Jejím zakladatelem a iniciátorem činností skupiny je Jiří Proche. On sám je zkušeným ochotníkem, ale touha dělat divadlo po svém ho dovedla k sestavení vlastního souboru herců. Přináší náměty k budoucím hrám a díky jeho angažovanosti a schopnosti umět se pro věc nadchnout přicházejí z jeho strany podněty k širšímu působení umělecké skupiny. 

 

No a dál ...